Дриль алмазна ручна з мікроударом DK-160/2PD 1,9 кВт 1080/2160об/хв
Характеристики:
  • Станина в комплекті: Немає
  • Захист двигуна: Так
  • Макс. діаметр свердла: 160 мм
  • Свердління під кутом: Так
  • Наявність реверсу: Немає
Немає в наявності
Код DK-160/2PD
Бренд Gtm
Працює з коронками з приєднувальним розміром 1 1/4 дюйма.
Технічні характеристики:
Джерело живлення: 230В/50Гц
Потужність максимальна – 1,9 кВт
Діаметр свердління:
Цегла/блоки – до 160 мм
Бетон/залізобетон – до 110 мм
Вага: 9.5 кг
Станина в комплекті
Немає
Захист двигуна
Так
Макс. діаметр свердла
160 мм