Компания «RoVo Company» –експортер, який спеціалізується на продажах переробленого і цілого бійного волоського горіха вже 26 років.

Високоякісний продукт: наша компанія пропонує і продає тільки сертифікований продукт. Волоські горіхи повинні не тільки добре виглядати, але і мати переваги для здоров'я. Ось чому ми робимо все можливе, щоб зберегти всі поживні і цілющі властивості волоського горіха. Контроль якості здійснюється в лабораторних умовах відповідно до державних і міжнародних стандартів.

Обробка волоського горіха включає в себе два етапи: перший з них оснащений спеціалізованим високоякісним обладнанням; на другому етапі додаткова ручна обробка і візуальний контроль допомагають забезпечити найвищу якість нашого продукту.

Умови зберігання: Користь для здоров'я волоського горіха залежить від вмісту біологічно активних інгредієнтів і вітамінів. Ми підтримуємо оптимальні умови зберігання і дотримуємося суворих санітарно-гігієнічних норм для сховищ, щоб переконатися, що наш продукт зберігає свої корисні властивості.


Ми пропонуємо Вам не тільки якісний продукт, а й професійний сервіс, спрямований на довгу та плідну співпрацю. Працюючи з нами, Ви отримуєте надійного і вірного постачальника волоського горіха на довгі роки!


Наші менеджери врахують всі Ваші побажання, узгодять умови і терміни поставки.

За більш детальною інформацією та з питань придбання волоського горіха просимо контактувати за тел. +380 (98) 798 69 01

Наша мета - забезпечити високу якість і відмінний смак нашого продукту.

Чому варто співпрацювати з нами?

26 років на ринку


Український чорнозем


Безкоштовна доставка


Взаємовигідне співробітництво


Сертифікований продукт