Cвітлодіодна лампа REFLED-10 10W E27 4200К R63
Характеристики:
  • Цоколь: E 27
  • Аналог лампи розжарювання: 80 W
  • Строк служби: 25 000 ч.
  • Тип світлодіодів: SMD LED
  • Кут: 115°
В наявності
На складі 1
Код 001-041-0010-061
Бренд Horoz Electric
Доставка
Самовивіз
  • Сьогодні
    1 шт
Біла Церква
  • вул. Привокзальна, 32А Вокзал
Доставка «Нова пошта»
Вартість відправки замовлення оплачується покупцем за тарифами перевізника.
Кур'єр Нова Пошта
Доставка «Укрпошта»
Оплата
Бажаєте купити лампу?  У HOROZ ELECTRIC ми дбаємо, щоб кожен знайшов собі освітлення до вподоби. Наш асортимент включає широкий спектр лампочок за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви світлодіодні LED лампи, люмінесцентні та галогенові лампи, ви можете знайти їх в HOROZ ELECTRIC. Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів ламп та світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору. Світлодіодна лампа REFLED-10 - LED лампа грибоподібної форми R63. За рахунок віддзеркалюючої тильної та бічної поверхні колби вона випромінює фокусуюче світло. Лампа з високою енергоефективністю та світловіддачею. Потужність цієї лампи – 10 Вт., що відповідає лампі розжарювання в 80 Вт. В REFLED стандартний  вид цоколя  - Е27. Купити світлодіодні рефлекторні лампи з цоколем E27 рекомендуємо для загального і місцевого освітлення в адміністративно-громадських, побутових приміщеннях. Найчастіше їх використовують в точкових (трекових) світильниках, настільних світильниках, а також у світильниках, що вбудовані в підвісні або натяжні стелі та призначені для підсвічування певних об’єктів або площин. Ця LED лампа з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують приємне денне світіння з колірною температурою 4200К, яке є універсалим варіантом ілюмінації. Особливості: ⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини. ⦁ Економне споживання електрики ⦁ Пожежобезпечна, завдяки низькому нагріванню діоду ⦁ Висока енергоефективність ⦁ Довговічна - 25.000 год ⦁ Наявність дзеркального рефлектора, що допомагає зосередити світло у певному напрямку. Якщо вам зручно купувати онлайн у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю, тощо. Приємних покупок з HOROZ ELECTRIC.
Цоколь
E 27 Е 27
Аналог лампи розжарювання
80 W
Строк служби
Тип світлодіодів
SMD LED
Кут
115°
Ресурс роботи
25.000 Hrs
Світ. Потік Lm
720 lm
Колірна температура світла
4200K 4200К
Розміри
100мм x 63мм 105мм*63мм ДхШхВ
Кількість одиниць у наборі
Матеріал корпуса
пластик
Гарантія
24 місяців
Потужність
Виробник
HOROZ ELECTRIC
Поки немає коментарів
Написати відгук
Виробник
Horoz Electric Horoz Electric Horoz Electric
Цоколь
E 27 Е 27
E 14 Е 14 E 14 Е 14 E 27 Е 27
Аналог лампи розжарювання
80 W
48 W 32 W 35 W 96 W
Строк служби
Тип світлодіодів
SMD LED SMD LED SMD LED
Кут
Ресурс роботи
25.000 Hrs
25.000 Hrs 25.000 Hrs 25.000 Hrs
Світ. Потік Lm
720 lm
480 lm 210 lm 1000 lm 920 lm
Колірна температура світла
4200K 4200К
4200K 4200К 4200K 4200К 4200K 4200К
Розміри
100мм x 63мм 105мм*63мм ДхШхВ
86 мм * 50 мм ДхШхВ 86мм x 50мм 90 мм * 50 мм ДхШхВ 68мм * 39мм ДхШхВ 68мм x 39мм 70мм*39мм ДхШхВ 115мм * 80мм ДхШхВ 115мм x 80мм 80 мм * 120мм ДхШхВ
Кількість одиниць у наборі
1 шт 1 шт 1 шт
Матеріал корпуса
пластик
пластик пластик пластик
Гарантія
24 місяців
Потужність
10 Вт
6 W 6W 4 W 4W 12 Вт
Напруга живлення
170-250 В / 50-60Hz від мережі (220 В)
170-250 В / 50-60Hz від мережі (220 В) 170-250 В / 50-60Hz від мережі (220 В) 170-250 В / 50-60Hz від мережі (220 В)