Адаптер 150W VEGA-150/24
Характеристики:
  • Корпус: Алюміній
  • Вихідний струм: 6.25А
  • Ступінь захисту, IP: IP20
  • Розміри: 40мм х 32мм х 160мм
  • Вихідна потужність: 150W
На складі 1
Код 082-003-0150-010
Бренд Horoz Electric
У  HOROZ ELECTRIC  ми дбаємо, щоб кожен знайшов себе світильник до вподоби. Наш асортимент включає широкий спектр зовнішнього та внутрішнього освітлення, світильників та аксесуарів за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви трековий світильник, люстру або настільну лампу, ви можете знайти їх в HOROZ ELECTRIC. Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору. Адаптер 150W VEGA-150/24  - надійний і високоякісний блок живлення, який трансформує змінну напругу 220В на постійну 24В. Радимо вам купити адаптер для LED стрічки в HOROZ ELECTRIC, адже він легко забезпечить стабільне живлення вашої стрічки. Його легко підключати та використовувати. Також невеликі габарити корпусу дозволяють приховати блок живлення в різних місцях. Дане джерело живлення має захисний алюмінієвий перфорований корпус, який відноситься до класу захисту IP20, тому встановлювати його ми рекомендуємо в сухих та чистих приміщеннях. Якщо вам зручно купувати онлайн у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю і т.д. Приємних покупок з  HOROZ ELECTRIC.
Вихідний струм
6.25А
Розміри
40мм х 32мм х 160мм
Вихідна потужність
150W
Вихідна напруга
DC 24V