Торцювальна пила Zipper ZI-KGS255DS
Характеристики:
  • Диапазон поворота пильного диска: 0-45 °
  • Патрубок для вытяжки: 43 мм
  • Швидкість полотна: (I): 3200; (II): 4500 в мин
  • Установочный размер: 780 х 450 (700) х 585 мм
  • Діаметр диска: 255 мм
Є на складі (Відправка 5-14 днів)
На складі 1
Код ZI-KGS255DS
Бренд Zipper
Дана торцева пила володіє високим крутним моментом 4500 оборотів в хвилину і великим запасом потужності 2000 Вт.
Особливості:
  • Торцювальна пила з 2 швидкостями для різних матеріалів
  • Лазер для візуалізації ходу розрізу
  • Притискний пристрій для стабільної фіксації заготовки
  • Зручна ручка для комфортної роботи
  • Упор для заготовки з алюмінію (218 x 54 мм)
  • Ріжуча здатність 0 ° / 90 °: 340 x 90 мм
  • Ріжуча здатність 0 ° / 45 °: 240 x 90 мм
  • Ріжуча здатність 45 ° / 90 °: 340 x 45 мм
  • Ріжуча здатність 45 ° / 45 °: 240 x 45 мм
  • Підходить для наступних матеріалів: дерево, пластик, алюміній і мідь
Чому Zipper?
- Широкий модельний ряд
- Дуже зручний і сучасний дизайн
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України
- Сертифікація СЕ
Диапазон поворота пильного диска
0-45 °
Патрубок для вытяжки
43 мм
Швидкість полотна
(I): 3200; (II): 4500 в мин
Установочный размер
780 х 450 (700) х 585 мм