Точило 200мм 900Вт 220В MD3220HD 200*32*32
Характеристики:
  • Посадковий отвір: 32 мм
  • Рівень шуму: 79 дБ
  • Товщина диска: 32 мм
  • Стан товару: Новий
  • Потужність двигуна: 900 Вт
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код MD3220HD
Бренд Gtm
Точильний верстат MD3220HD TM Vulkan - це надійний інструмент для заточування і шліфування виробів з матеріалів різної щільності. Використовується для сухого заточення ножів, доліт, стамесок та інших металевих і не металевих виробів з інших матеріалів. Точильний верстат з встановленим на нього асинхронним двигуном з номінальною потужністю 900 Вт., який не потребує додаткового обслуговування, відрізняється низьким рівнем шуму і вібрацій за рахунок використання якісних підшипників. Для зручності користувача модель оснащена прозорими відбивачами, що захищають очі від іскор і стружки. Даний верстат має міцні захисні кожухи з алюмінієвого литва під тиском і пилозахищений аварійний вимикач на передній стінці корпуса. Точильний верстат простий в обслуговуванні має вагу 28 кг.
Рекомендації до використання:
Переваги точильного верстата Vulkan MD3220HD:
Живиться від електромережі 220 В, що дозволяє використовувати точило в домашніх умовах
Якісні підшипники забезпечують низький рівень шуму і вібрації під час роботи
Шліфувальні круги можна легко самостійно поміняти або замінити
Збільшувальне скло забезпечує більш комфортну роботу по заточенню і шліфуванню дрібних деталей
Прозорі відбивачі надійно захищають очі і відкриті ділянки тіла від іскор або розпеченої стружки
Захисні кожухи виготовлені з алюмінієвого сплаву під тиском
На передній стінці корпусу розташований аварійний вимикач
На правому колі різьба права, а на лівому - ліва
Використовується з абразивним кругом діаметром не більше 200 мм
Габарити верстата складають 526х310х320 мм
Точильний верстат важить 28 кг
Технічні характеристики:
Напруга 230 В
Частота 50 Гц
Рівень шуму 79 Дб
Вага 28 кг
Посадковий отвір
32 мм
Рівень шуму
Товщина диска
Стан товару
Новий
Потужність двигуна
900 Вт
Зернистость+
Країна походження
Китай
Країна торгової марки
Україна
Діаметр диска
Швидкість обертання
Матеріал
Метал
Напруга живлення
Тип двигуна
Комплектація
Абразивний круг - 2 шт,захисний кожух,Картонна упаковка,скло для захисту очей від іскор
Вага+
Габарити паковання
526x310x320 мм