Шина пильна Vitals Master UN.325-.058 18"
Характеристики:
  • Довжина шини, дюйм (см): 18" (45 см)
  • Крок ланцюга, дюйм (мм): 0,325" (8,25 мм)
  • Ширина напрямного паза, дюйм (мм): 0,058" (1,5 мм)
  • Кількість ланок: 72
  • Система натягу ланцюга: Ключова/безключова
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Бренд Vitals
Довжина шини, дюйм (см)
18" (45 см)
Крок ланцюга, дюйм (мм)
0,325" (8,25 мм)
Ширина напрямного паза, дюйм (мм)
0,058" (1,5 мм)
Кількість ланок
72
Система натягу ланцюга
Ключова/безключова
Поки немає коментарів
Написати відгук
Виробник
Vitals
Vitals Vitals Vitals Vitals Vitals Vitals Vitals Vitals
Довжина шини, дюйм (см)
18" (45 см)
16" (40 см) 8" (20 см) 14" (35 см) 15" (38 см) 12" (30 см) 10" (25 см) 8" (20 см) 12" (30 см)
Крок ланцюга, дюйм (мм)
0,325" (8,25 мм)
3/8" (9,53 мм) 1/4" (6,35 мм) 3/8" (9,53 мм) 0,325" (8,25 мм) 3/8" (9,53 мм) 3/8" (9,53 мм) 1/4" (6,35 мм) 3/8" (9,53 мм)
0,058" (1,5 мм)
0,050" (1,3 мм) 0,043" (1,1 мм) 0,050" (1,3 мм) 0,058" (1,5 мм) 0,043" (1,1 мм) 0,043" (1,1 мм) 0,043" (1,1 мм) 0.050" (1,3 мм)