151.127.38D ФрезаVHM D=12,7 I=38 L=89 S=12,7 RH Z4 покриття AlTiN прохідна
Характеристики:
  • Діаметр фрези: 12,7 мм
  • Діаметр хвостовика: 12,7 мм
  • Довжина робоча: 89
  • Тип: Фрези для обробки алюмінію, композитів та PCV
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 151.127.38D
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Діаметр фрези
Діаметр хвостовика
Довжина робоча
Поки немає коментарів
Написати відгук
Виробник
Cmt
Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt
Діаметр фрези
12,7 мм
3,2 мм 6,35 мм 6 мм 10 мм 6,35 мм 6 мм 8 мм 1,6 мм 6 мм 2 мм 6.4 0,8 мм 12 мм 12,7 мм 8 мм 1,6 мм 14 мм 3,2 мм
Діаметр хвостовика
12,7 мм
6,35 мм 6,35 мм 12 мм 10 мм 6,35 мм 6 мм 8 мм 8 мм 6 мм 12 мм 12,7 мм 6 мм 12 мм 12,7 мм 8 мм 6,35 мм 14 мм 8 мм
Довжина робоча
89
76.2 63.5 101,6 мм 72 63 50 мм 63 80 50 мм 120 мм 101,6 мм 70 75 89 60 76.2 82 90 мм