151.127.38E Фреза VHM D=12,7 I=38 L=89 S=12,7 RH Z4 покриття AlTiN чистова
Характеристики:
  • Діаметр фрези: 12,7 мм
  • Діаметр хвостовика: 12,7 мм
  • Довжина робоча: 89
  • Тип: Фрези для обробки алюмінію, композитів та PCV
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 151.127.38E
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Діаметр фрези
Діаметр хвостовика
Довжина робоча
Поки немає коментарів
Написати відгук
Виробник
Cmt
Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt Cmt
Діаметр фрези
12,7 мм
6 мм 6 мм 2 мм 12,7 мм 10 мм 14 мм 6 мм 6,35 мм 1,6 мм 12 мм 3,2 мм 6,35 мм 8 мм 6.4 1,6 мм 3,2 мм 8 мм 0,8 мм
Діаметр хвостовика
12,7 мм
12 мм 6 мм 12 мм 12,7 мм 10 мм 14 мм 6 мм 6,35 мм 6,35 мм 12 мм 8 мм 6,35 мм 8 мм 12,7 мм 8 мм 6,35 мм 8 мм 6 мм
Довжина робоча
89
101,6 мм 50 мм 120 мм 89 72 82 50 мм 63.5 76.2 75 90 мм 63 63 101,6 мм 80 76.2 60 70