DTE.12.022.12.0DR фреза D=12 I=22 S=12x45
Характеристики:
  • Діаметр фрези: 12 мм
  • Тип: Алмазні фрези
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код DTE.12.022.12.0DR
Бренд ITA TOOLS
    Покупка частинами (від 1000грн)
- Три зуби розміщені на трьох спіралях - Товщина алмазної плитки 4мм - Можливість 10 - 12 разового загострення - Максимальна швидкість подачі матеріалу 25м/хв - Торцевий зуб DIA ЗАСТОСУВАННЯ: Для фрезерування в таких матеріалах як: ДСП одно- чи двосторонньо ламіноване або покрите меламіном, МДФ. ПЕРЕВАГИ / ОСОБЛИВОСТІ: Ідеальна обробка матеріалу, тиха робота при великих подачах.
Діаметр фрези
Поки немає коментарів
Написати відгук
Виробник
ITA TOOLS
Діаметр фрези
12 мм
20 мм 18 мм 20 мм 20 мм 20 мм 18 мм 8 мм 16 мм 50 мм 20 мм 50 мм 20 мм 25 мм 16 мм 18 мм 16 мм 8 мм 20 мм 16 мм 20 мм 25 мм 20 мм 16 мм 20 мм 16 мм 12,7 мм 12 мм 16 мм 50 мм 25 мм 20 мм 25 мм 25 мм 25 мм 12 мм 20 мм 16 мм 16 мм 5 мм 20 мм 18 мм 20 мм 16 мм 50 мм 16 мм 16 мм 20 мм 16 мм 12,7 мм 20 мм 12 мм 25 мм 16 мм 12 мм 16 мм 20 мм 16 мм 12 мм 18 мм 10 мм 12 мм 12,7 мм 12 мм 10 мм 8 мм 50 мм 16 мм 18 мм 16 мм 12 мм 12,7 мм 20 мм 12 мм 12 мм 10 мм 10 мм 20 мм 20 мм 18 мм 18 мм 25 мм 16 мм 18 мм 25 мм 50 мм 20 мм 16 мм 20 мм 6 мм 12 мм 12,7 мм 25 мм 18 мм 8 мм 18 мм 20 мм 25 мм 16 мм 20 мм 12 мм 20 мм 25 мм 20 мм 50 мм 50 мм 12 мм 18 мм 25 мм 12 мм 18 мм 16 мм 16 16 мм 10 мм 20 мм 20 мм 20 мм 16 мм 25 мм 12,7 мм 12 мм 18 мм 25 мм 20 мм 16 мм 18 мм 18 мм 20 мм 20 мм 18 мм 16 мм 25 мм 18 мм 25 мм 50 мм 18 мм 25 мм 16 мм 8 мм 12 мм 18 мм 12 мм 12 мм 25 мм 25 мм 12 25 мм 20 мм 20 мм 50 мм 25 мм 16 мм 20 мм 18 мм 18 мм 12 мм 14 мм 50 мм 20 мм 25 мм 25 мм 8 мм 18 мм 20 мм 20 мм 16 мм 20 мм 18 мм 10 мм 16 мм 25 мм 18 мм 6 мм 50 мм 20 мм 16 мм 18 мм 18 мм 6 мм 12 мм 16 мм 20 мм 20 мм 25 мм