Бокорізи діелектричні 160 мм 1000В (DCP-141160) Alloid
Характеристики:
  • Габарити (Д x Ш x В): 160 мм
  • Пакування: холдер
  • Країна походження: Китай
  • Країна торгової марки: Україна
  • Гарантія: 6 місяців
В наявності
На складі 1
Код DCP-141160
Бренд Alloid
Штрихкод 6939824303339
Доставка
Самовивіз
  • Сьогодні
    1 шт
Біла Церква
  • вул. Привокзальна, 32А Вокзал
Доставка «Нова пошта»
Вартість відправки замовлення оплачується покупцем за тарифами перевізника.
Кур'єр Нова Пошта
Доставка «Укрпошта»
Оплата
Габарити (Д x Ш x В)
160 мм