Шліфмашина кутова акумуляторна MILWAUKEE, M18 FSAG125X-0, Ø125мм
Характеристики:
  • Штрих-Код: 4058546348946
  • Клас інструмента: Професійний
  • Діаметр диска: 125 мм
  • Тип: Акумуляторний
  • Напруга живлення: 18 B (20 В)
В наявності
На складі 2
Код 4933478701
Бренд Milwaukee
Доставка
Самовивіз
  • Сьогодні
    2 шт
Біла Церква
  • вул. Привокзальна, 32А Вокзал
Доставка «Нова пошта»
Вартість відправки замовлення оплачується покупцем за тарифами перевізника.
Кур'єр Нова Пошта
Доставка «Укрпошта»
Оплата
Штрих-Код
Клас інструмента
Діаметр диска
Напруга живлення
Тип двигуна
Поки немає коментарів
Написати відгук
Виробник
Milwaukee
Milwaukee Milwaukee
Штрих-Код
Клас інструмента
Професійний
Діаметр диска
125 мм
125 мм 125 мм
Тип
Акумуляторний
Акумуляторний
Напруга живлення
18 B (20 В) акумуляторний