Дриль PLD182.1NT Eibenstock, 2300Вт, 230В, 1000/2200/4400об/хв, Ø182мм/202мм, G1/2+1 1/4, Ø60, 7,5кг
Характеристики:
  • Наименование (для сайтов): Дриль PLD182.1NT Eibenstock
  • Виробник: Elektrowerkzeuge GmbH Eibenstock
  • Тип: Дрилі
  • Потужність: 2300 Вт
  • Напруга живлення: від мережі (220 В)
Немає в наявності
Код PLD182.1NT
Бренд Eibenstock
Дриль PLD182.1NT Eibenstock Особливості: - Компактний двигун для найважчих робіт при серійному сухому та мокрому свердлінні отворів до Ø182 мм - Потужний двигун 2,3 кВт з великим запасом потужності та тривалим терміном служби, здатний безперервно працювати під навантаженням - Електроніка – плавний пуск, контроль температури та захист від перевантажень (відключення струму), візуальна індикація перевантаження, постійна швидкість - Тришвидкісний редуктор у масляній ванні – для оптимального мастила у всіх робочих положеннях, завдяки спеціально розробленому масляному насосу та оптимально налаштованому співвідношенню крутного моменту та швидкості для всіх діаметрів - Механічна запобіжна муфта - Комбінований шпиндель із вбудованим роз&aposємом для центруючого стрижня – швидке та прецизійне точкове свердління - Ергономічна рукоятка з великою кнопкою перемикання – гарне керування та легка робота - PUR-кабель в оболонці з поліуретану для будмайданчика – міцний, для важких умов експлуатації - Вбудов