Лещата верстатні DPV/CI/100 Groz, 100x86x25 мм, 3,90 кг
Характеристики:
  • Наименование (для сайтов): Лещата верстатні Groz DPV/CI/100
  • Виробник: GROZ
  • Тип: Лещата верстатні
  • Вага+: 3.90
Є на складі (Відправка 1-8 днів)
На складі 1
Код DPV/CI/100
Бренд Groz
    Покупка частинами (від 1000грн)
Лещата верстатні Groz DPV/CI/100 (35196) Ширина губок 100 мм Відкриття губок 86 мм Глибина лещат 25 мм Виготовлені із чавуну та мають основу для плавного ковзання Можливість горизонтального та вертикального використання Спеціальне розташування губок дає можливість для надійного утримування заготовки Призначені для точних робіт Мають шліфовану основу та напрямні