P28.3000030096.00W Пила D=300 F= 30 Z= 96 K/P=3,6
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 96
  • Посадковий діаметр: 30 мм
  • Діаметр диска: 300 мм
  • Тип: Пили для пильних центрів
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код P28.3000030096.00W
Бренд ITA TOOLS
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
96
Посадковий діаметр
30 мм