Багатофункціональний інструмент. OMNI300-KIT1 AEG, 300 Вт, 0-20000 osc / хв, 1,9 кг
Характеристики:
  • Наименование (для сайтов): Iнструмент багатофункціональний OMNI300-KIT1 AEG
  • Тип: Iнструменти багатофункціональні
  • Потужність: 300 Вт
  • Напруга живлення: від мережі (220 В)
  • Вага+: 1.9 кг
Є на складі (Відправка 1-8 днів)
На складі 1
Код OMNI300-KIT1
Бренд AEG
    Покупка частинами (від 1000грн)
Iнструмент багатофункціональний OMNI300-KIT1 AEG - Насадки, що замінюються без використання додаткового інструменту, дозволяють змінювати призначення інструменту і максимально розширюють діапазон його застосування - Великий 2-пальцевий вимикач із функцією регулювання швидкості - Повний контроль над інструментом під час роботи однієї руки - LED підсвічування робочої області - Привід живлення від 240В