Шліфмашина вібраційна акумуляторна DeWALT DCW200NT
Характеристики:
  • Амплітуда коливань: 1.6
  • Розмір підошви: 115х108
  • Розмір шліфувального паперу: 115х115
  • Країна походження: МЕКСИКА
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код DCW200NT
Бренд DeWALT
Акумуляторна система 18 В XR Li-lon; Частота обертання 8000-13500 об/хв; Розмір підошви 115х108 мм; Вага (без акумулятора) 1 кг
Амплітуда коливань
1.6
Розмір підошви
Розмір шліфувального паперу
Штрих-Код
Країна походження
МЕКСИКА
Плавний запуск
Регулювання оборотів
Є
Швидкість обертання
Гарантія
24 місяців
Напруга живлення
Тип аккумулятора
Li-ion
Тип двигуна
Комплектація
Дырокол - 1 шт. Мешок для сбора пыли - 1 шт. Чемодан - 1 шт
Вага+
1
Виробник
DeWALT
Поки немає коментарів
Написати відгук
Виробник
Амплітуда коливань
Розмір підошви
Розмір шліфувального паперу
Штрих-Код
Країна походження
МЕКСИКА
Плавний запуск
Є
Регулювання оборотів
Швидкість обертання
Гарантія
24 місяців
Тип
Акумуляторний
Акумуляторний
Напруга живлення
18 B (20 В) акумуляторний
18 B (20 В) акумуляторний