Світлодіодний світильник VANESSA-20 20W 6400K
Характеристики:
  • Аналог лампи розжарювання: 190W
  • Строк служби: 30 000 часов
  • Кут: 90.5°
  • Корпус: Алюміній
  • Ресурс роботи: 30.000 Hrs
Ціну уточнюйте
Десь 2-4 дні
На складі 1
Код 016-044-0020-010
Бренд Horoz Electric
У HOROZ ELECTRIC ми дбаємо, щоб кожен знайшов себе світильник до вподоби. Наш асортимент включає широкий спектр зовнішнього та внутрішнього освітлення, світильників та аксесуарів за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви трековий світильник, люстру або настільну лампу, ви можете знайти їх в HOROZ ELECTRIC. Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору. Світлодіодний світильник VANESSA-20 20W 6400 K - вбудований точковий LED світильник круглої форми, який споживає менше електроенергії і триваліше працює, ніж традиційні джерела світла, що дозволяє знизити витрати на електроенергію. Врізний отвір даної моделі - 170мм.  Точкові світильники можуть бути використані, як основне чи додаткове освітлення для зонування кімнати чи створення світлових акцентів. Цікавою особливістю також є те, що правильно підібрані і скомбіновані точкові світильники виключають утворення тіней та темних кутів. Це дозволить реалізувати різні дизайнерські проекти, створити унікальні форми та конфігурації освітлення. Ви можете вмонтувати VANESSA в натяжну чи підвісну стелю та забезпечити повноцінне освітлення всього приміщення. Наприклад: як житлові так і адміністративні приміщення, а саме: кухня, спальня так і вітальня чи коридор, офіси, навчальні заклади, салони краси, лікарні тощо. Цей світильник з кутом розсіювання 90,5 градуса забезпечує достатній рівень освітлення, але не розсіює світло занадто широко. Також купити світильник VANESSA рекомендуємо для облаштування підсвітки меблів, настінних і стельових ніш, вітрин, вивісок в магазинах, музеях, виставках, зонування простору, тощо. Цей LED світильник світильник з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К. Якщо ви не могли знайти  точковий світильник  то  VANESSA саме те, що ви шукали! Особливості: ⦁ Компактність ⦁ Довговічність - 30.000 год ⦁ Висока енергоефективність ⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду ⦁ Дозволяє зменшити утворення тіней та темних кутів ⦁ Екологічність - до складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини ⦁ Естетичність - видно лише зовнішню частину врізних моделей, решта заховано за гіпсокартоном, дерев'яними панелями чи полотном натяжної стелі тощо. Якщо вам зручно купувати онлайн у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю і т.д. Приємних покупок з HOROZ ELECTRIC.
Аналог лампи розжарювання
190W
Строк служби
Кут
90.5°
Корпус
Алюміній
Ресурс роботи
30.000 Hrs
Світ. Потік Lm
1470 Lm
Ступінь захисту, IP
IP 20 IP20
Колірна температура світла
6400K 6400К
Розміри
195мм x 195мм x 45мм 195 мм*195 мм*43 мм ДхШхВ