Батарейка GP SUPER ALKALINE 9V 1604AEB-5S1 лужна, 6LF22
Характеристики:
  • Країна походження: Китай
  • Тип: щелочная
В наявності
На складі 1
Код 1604A
Бренд GP
Штрихкод 4891199216282
Доставка
Самовивіз
  • Сьогодні
    1 шт
Біла Церква
  • вул. Привокзальна, 32А Вокзал
Доставка «Нова пошта»
Вартість відправки замовлення оплачується покупцем за тарифами перевізника.
Кур'єр Нова Пошта
Доставка «Укрпошта»
Оплата