Мережевий фільтр живлення PowerPlant 5 м, 6 розеток (JY-1057/5) (PPSA10M50S6)
Характеристики:
  • Тип подовжувача: З колодкою
  • Довжина мережевого шнура: 5 м
  • Кількість розеток: 6
В наявності
На складі 1
Код PPSA10M50S6
Бренд PowerPlant
Штрихкод 9990000610433
Доставка
Самовивіз
  • Сьогодні
    1 шт
Біла Церква
  • вул. Привокзальна, 32А Вокзал
Доставка «Нова пошта»
Вартість відправки замовлення оплачується покупцем за тарифами перевізника.
Кур'єр Нова Пошта
Доставка «Укрпошта»
Оплата
Мережевий фільтр на 6 розеток призначений для під'єднання широкого спектру комп'ютерної, побутової та електронної техніки до електричної мережі змінного струму з номінальною напругою не більш ніж 240В і номінальним струмом не більш ніж 10А. Кабель довжиною 3 м дасть змогу під'єднати техніку в місцях віддалених від стаціонарних розеток. Корпус мережевого фільтра виготовлений із вогнетривкого пластику. Фільтр обладнаний універсальними розетками євростандарту із заземленням. Надійний і зручний подовжувач захистить електронну техніку від короткого замикання й перепадів напруги. Мережевий фільтр PowerPlant стане чудовим помічником у будинку, офісі або на дачі.
Технічні характеристики:
Назва: Мережевий фільтр PowerPlant 5 м, 3x1.5 мм, 10А, 6 розеток, євростандарт (JY-1057/5)
Кількість розеток: 6 шт.
Довжина кабелю: 5 м
Максимальна сила струму: 10 А
Матеріал провідника: мідь
Матеріал корпусу: поліпропілен
Вхідні розетки: євростандарт
Мережевий кабель і вилка євростандарту
Вимикач: є
Колір: білий
Упаковка: пакет
Розміри: 50x300x40 мм
Вага: 0,7 кг
Розміри в упаковці: 120x340x45 мм