Верстат відрізний для металу MPT PROFI 380 В 3000 Вт 400х25.4 мм 2280 об/хв мідна обмотка MCOS4005.3
Характеристики:
  • Посадковий діаметр: 25,4 мм
  • Діаметр диска: 400 мм
  • Частота струму: 50
  • Швидкість обертання: 2280
  • Потужність: 3000 Вт
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код MCOS4005.3
Бренд Mpt
• професійна серія
• висока потужність і робоча ефективність
• посилена платформа
• швидкозатискна струбцина
• диск 400 мм в комплекті
Посадковий діаметр
25,4 мм