292.180.40H Пила HM 180x20x2,6/1,6 Z=40
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 40
  • Ширина пропила: 2.6
  • Товщина диска: 1,6 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 180 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 292.180.40H
Кількість зубiв
40
Ширина пропила
2.6
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм