289.120.24H Пила підрізна двокорпусна D=120 F=20 K=2,8-3,6 Z=24
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 24
  • Товщина диска: 4.55
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 120 мм
  • Тип: Пили підрізні двохкорпусні
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 289.120.24H
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Підрізні пили - необхідний інструмент для розкрою ламінованих панелей, ДСП, ЛДСП, МДФ без сколів. Регульовані підрізні пили CMT дозволяють змінювати ширину паза за допомогою установки проставочних кілець між дисками пилки. Ми рекомендуємо використовувати регульовані підрізні пили для панелей з перепадами по товщині, гнутих панелей. Виступ підрізної пилки над полотном стола повинен бути не більше 3 мм. При роботі з більшою глибиною (пропилу) ресурс підрізної пилки значно зменшується. Працюють в парі з основним пильним диском і призначені для вибірки невеликого паза зі зворотного боку ламінованої панелі для запобігання сколів. Підрізна пила повинна вибирати паз на 0,1-0,2 мм ширше, ніж пропил основної пилки. ЗАСТОСУВАННЯ: Підрізання плит ламінованих. ОБЛАДНАННЯ: Форматно-розкрійні верстати з підрізним вузлом. МАТЕРІАЛ: ДСП, ЛДСП, МДФ, ламіновані панелі, HDF.
Кількість зубiв
24
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм