Світлодіодна лампа CONVEX-10 10W GU10 6400К
Характеристики:
  • Цоколь: GU 10
  • Кут: 38°
  • Ресурс роботи: 25.000 Hrs
  • Світ. Потік Lm: 800 lm
  • Колірна температура світла: 6400K
Ціну уточнюйте
Десь 2-4 дні
На складі 1
Код 001-064-0010-010
Бренд Horoz Electric
Бажаєте купити лампу?  У HOROZ ELECTRIC ми дбаємо, щоб кожен знайшов собі освітлення до вподоби. Наш асортимент включає широкий спектр лампочок за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви світлодіодні LED лампи, люмінесцентні та галогенові лампи, ви можете знайти їх в HOROZ ELECTRIC. Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів ламп та світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору. Світлодіодна лампа CONVEX-10 - LED лампа з типом колби MR16 . Лампа з високою енергоефективністю та світловіддачею. Потужність лампи – 10 Вт., що відповідає лампі розжарювання в 80 Вт. В CONVEX поворотно-штирковий цоколь GU10 . Головною його відмінністю є наявність розширених контактних елементів, що забезпечує щільну фіксацію в патроні. Лампа з цоколем GU10 - ідеальний варіант для умов, коли звичайна лампа може несподівано припинити роботу (викрутитися, пошкодитися через вібрації та дії інших зовнішніх чинників). Такий тип лампочки створює спрямований пучок світла, тому підходять для акцентованого освітлення. Купити світлодіодні лампи MR16 з цоколем GU10 рекомендуємо для кухонних меблів, витяжок та торговельного обладнання. Також лампа підходить для для внутрішнього підсвічування меблів, робочих поверхонь, раковин, шаф, вбудованих світильників і т.д. Ця LED лампа з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К. Особливості: ⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини. ⦁ Економне споживання електрики ⦁ Пожежобезпечна, завдяки низькому нагріванню діоду ⦁ Висока енергоефективність ⦁ Довговічна - 25.000 год ⦁ Вид цоколя GU10 - забезпечує щільну фіксацію в патроні. ⦁ Невеликого розміру, що дозволяє поєднувати кілька лампочок і дає свободу для експериментів з освітленням в інтер'єрі. ⦁ Поворотний тип з'єднання з патроном лампи Якщо вам зручно купувати онлайн у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю, тощо. Приємних покупок з HOROZ ELECTRIC.
Цоколь
GU 10
Кут
38°
Ресурс роботи
25.000 Hrs
Світ. Потік Lm
800 lm
Колірна температура світла
6400K
Розміри
54мм х ø50мм