Апарат лазерного зварювання Jasic JS-YW1500SC
Характеристики:
  • Гарантія: 12 місяців
Немає в наявності
Код LAZ.YW15
Бренд Jasic
    Покупка частинами (від 1000грн)
Обов'язкове застосування захисного газу під час зварювання.
Низьковуглецеві сталі 4.5 мм 6.0 мм
Нержавіючі сталі 3.5 мм 5.0 мм
Алюміній (сплави) 2.0 мм 2.5 мм Мідь (сплави) 1.0 мм 1.3 мм
Характеристики:
Тип лазера волоконний Виконання для внутрішніх робіт
Напруга живлення 380В ± 15% (3 фазы)
Вихідна фокусна відстань лазера 150 мм
Требования к сварочному зазору 0.5 мм
Захисний газ аргон / азот / суміш
Тиск захисного газу 2 бар (атм.)
Споживана потужність 7.5 кВт
Габаритні розміри (Д х Ш х В) 1200 х 600 х 1085 мм