Дренажний насос 3 в 1 Zipper ZI-MUP750
Характеристики:
  • Возможность выкачки: чистая и грязная вода
  • Макс. перекачка воды: 12000 л / ч
  • Макс. высота поднятия воды: 10 м
  • Макс. производительность насоса: 12 м3 / ч
  • Максимальна глибина всмоктування: 7 м
Є на складі (Відправка 5-14 днів)
На складі 1
Код ZI-MUP750
Бренд Zipper
Дренажний насос 3 в 1 ZIPPER ZI-MUP750 призначений для відкачування брудної і чистої води. Він чудово впорається з такими завданнями, як: відкачка дощової води, стічних вод з домішками до 35 мм, осушення басейнів, забір води з природних водойм для побутових потреб. Крім цього, в ньому реалізована функція - 'плоского відкачування'. Коли товщина водного шару складає всього лише 1 мм ( наприклад, збір дощової води).
Дана модель укомплектована потужним і надійним двигуном типу IP X8, потужність якого становить 750 Вт. Продуктивність насоса - 12 000 л/год.
Його можна опускати на глибину до 7 м, при цьому максимальна висота підняття становить - 10 м.
Возможность выкачки
чистая и грязная вода
Макс. перекачка воды
Макс. высота поднятия воды
10 м
Макс. производительность насоса
Максимальна глибина всмоктування
7 м
Вид насосу
Дренажный
Максимальна температура води
35°C