Прожектор світлодіодний PEGASUS-10 10W 6400K
Характеристики:
  • Розсіювач: Пластик
  • Кут: 120°
  • Ресурс роботи: 25.000 Hrs
  • Корпус: Метал
  • Світ. Потік Lm: 1100 lm
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 068-024-0010-010
Бренд Horoz Electric
Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус.
Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору. Прожектор світлодіодний PEGASUS-10 10W 6400K - довговічний, енергоефективний та портативний безкаркасний LED світильник! Вбудовані SMD світлодіоди дозволять вам суттєво знизити витрати на електроенергію. Він здатен ефективно працювати 25 000 годин. Міцний металевий корпус є зносостійким та пофарбованим порошковою антикорозійною фарбою. Якщо ви не могли знайти прожектор, то PEGASUS з легкістю підійде як для зовнішнього підсвічування, так і для внутрішнього освітлення. Адже, в нього підвищений ступінь захисту від зовнішніх впливів IP65, а саме: від води, вологи, пилу, перепадів температури тощо.
Купити стильний безкаркасний світлодіодний прожектор PEGASUS з потужністю 10W рекомендуємо для освітлення невеликої дачної ділянки, подвір'я приватного будинку, студій, в'їзду у гараж, тощо. Приблизна дальність і яскравість одержуваного освітлення в даної моделі з потужністю 10W:
для орієнтованого підсвічування - 6м, для загальних робіт - 3м, для точних робіт - 2м.
Якщо ви не могли знайти світлодіодний прожектор, то PEGASUS саме те, що ви шукали!
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Економно споживає електрику
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Екологічність - утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду
⦁ Стабільне світіння без мерехтінь та шумів при роботі
⦁ Високий ступнь захисту від вологи та пилу - ІР65
Розсіювач
Пластик
Кут
120°
Ресурс роботи
25.000 Hrs
Корпус
Метал
Світ. Потік Lm
1100 lm
Ступінь захисту, IP
IP65
Колірна температура світла
6400K
Розміри
91.5мм х 26мм х 100.6мм