296.190.64FF Пила HW D=190 F=20 Z=64 K=2,8/2,2
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 64
  • Ширина пропила: 2.8
  • Товщина диска: 2,2 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 190 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 296.190.64FF
Кількість зубiв
64
Ширина пропила
2.8
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм