Бензиновий швонарізчик (нарізчик швів) Zipper ZI-BES350Y
  • Посадковий діаметр: 30.0 (мм)
  • Глибина різу: макс. 110 мм
Є на складі (Відправка 5-14 днів)
На складі 1
Код ZI-BES350Y
Бренд Zipper
  • Підходить для дисків з алмазним напиленням діаметром 300мм і 350 мм.
  • Дві пари коліс для пересування.
  • Зручна ручка.
  • Двигун одноциліндровий, чотиритактний, потужністю 4,1 кВт.
  • Є бак для води.
У стандартну комплектацію входить диск - 350 мм і направляєючі.
Чому Zipper?
- Широкий модельний ряд
- Дуже зручний і сучасний дизайн
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України
Алмазный диск
Максимальний діаметр диска
Глибина пропилу
Посадковий діаметр
30.0 (мм)
Глибина різу
макс. 110 мм