Сопло для газової лінзи серія 54N для WP-17/18/26 Welding Dragon No12
Характеристики:
  • Номер сопла: №12
  • Тип горелки: TIG
  • Довжина+: 40
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 701.GL25
Бренд Welding Dragon
    Покупка частинами (від 1000грн)
Сопло для газової лінзи серія 54N для WP-17/18/26 Welding Dragon Довжина - 40 мм Матеріал - кристаллокорундовая суміш Газове сопло є одним з основних витратних матеріалів до пальника типу TIG. Воно служить для подачі газів та газових сумішей до місця зварювання, а також для захисту пальника від впливу високих температур і бризок металу, що зварюється. Для того, щоб сопло по завершенню робіт можна було легко очистити від застиглих крапель розплавленого металу, на його поверхню наносять спеціальне напилення. Сопло для стандартної газової лінзи відрізняється від сопел серії 10N великим діаметром підстави, що дозволяє без проблем накрутити його на корпус лінзи. Один з найпопулярніших матеріалів для виготовлення сопел - це кераміка, яка досить економічна, але в теж час крихка і вимагає частої заміни. Найчастіше для виробництва керамічних сопел використовується оксид алюмінію (рожевий колір) або лава (білий колір). Сопло з оксиду алюмінію відрізняється більшою стійкістю до ударних навантажень, але меншою стійкістю до дії високих температур. Сопло сумісно з пальниками WP-17, WP-18, WP-26, ABITIG GRIP 17, ABITIG 17V, ABITIG GRIP 18, ABITIG CRIP 26, ABITIG 26V, TBi-SR-P 17, TBi-SR-P 18, TBi-SR-P 26, TBi-SR-P 26V Газові сопла відрізняються широким асортиментом за розмірами вихідного діаметру і по довжині. Вихідний діаметр сопла можна визначити по його номеру, помноженому на 1,6 мм (1/16'). Тобто у сопла №4 вихідний діаметр складе 6.4 мм Сопло Діаметр, мм №4 6,4 №5 8,0 №6 9,6 №7 11,2 №8 12,8 №12 19,2