Пильний диск з ламінату CMT 160x20/16x56z (273.160.56H)
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 56
  • Ширина пропила: 1.7
  • Товщина диска: 1,1 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 160 мм
В наявності
На складі 1
Код 273.160.56H
Штрихкод 8019296058895
Доставка
Самовивіз
  • Сьогодні
    1 шт
Біла Церква
  • вул. Привокзальна, 32А Вокзал
Доставка «Нова пошта»
Вартість відправки замовлення оплачується покупцем за тарифами перевізника.
Кур'єр Нова Пошта
Доставка «Укрпошта»
Оплата
Кількість зубiв
56
Ширина пропила
1.7
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм