Ножиці вирубні по металу Procraft SM1.6-1000
Характеристики:
  • Максимальна ріжуча здатність: залізо / нержавейка / алюміній: 1,6/1,2/2,5 мм
  • Мінімальний радіус різання: 0,45 мм
  • Інструкція з експлуатації: Є
  • Оберти холостого ходу, об/хв: 2000 об/хв
  • Частота струму: 50 Гц
Є на складі (Відправка 1-4 дня)
На складі 1
Код SM1.6-1000
Бренд Procraft
Які переваги ножиць?
Робота з металом вимагає застосування міцних і зносостійких інструментів. За принципом роботи ножиці нагадують міні-прес. Застосовуються як на підприємствах, так і в домашніх умовах. Працюють ножиці від електромережі 220 В. Максимальна швидкість двигуна становить 2000 об / хв. Користуватися можна всередині приміщення і зовні. Серед головних переваг:
  • висока якість;
  • надійність;
  • безпека;
  • зручність;
  • доступна ціна.
Які види робіт виконують ножиці?
Використовуючи ножиці по обробці металу, можна пробивати отвори товщиною до 2.5 мм в алюмінії і до 1.6 мм в залізі. У роботі з нержавійкою, ножиці дозволяють пробивати отвори в металі товщиною до 1.2 мм. При цьому отвори виходять з рівними краями. Це надійний і безпечний в експлуатації інструмент для роботи з листовим металом. Термін експлуатацій залежить від типу металу та інтенсивності використання ножиць.
Максимальна ріжуча здатність: залізо / нержавейка / алюміній
Мінімальний радіус різання
0,45 мм