Дриль ручний EHB32/2.2R/RL Eibenstock, 1800Вт, 60-140/200-470об/хв, Ø32мм, 6,4кг
Характеристики:
  • Наименование (для сайтов): Дриль EHB32/2.2R/RL Eibenstock
  • Виробник: Elektrowerkzeuge GmbH Eibenstock
  • Тип: Дрилі
  • Потужність: 1800 Вт
  • Напруга живлення: від мережі (220 В)