Фарборозпилювач акум. SG18/700BL, 18В, 700мл/хв, 800мл резервуар, 2 сопла-1,5 і 2,5мм, металевий корпус сопла та шток клапана, КАРКАС (без АКБ і ЗП)
Характеристики:
  • Габарити (Д x Ш x В): 280x112x250 мм
  • Макс. в'язкість фарби: 70 DIN
  • Об`єм резервуару: 800 мл
  • Система розпилення: HVLP
  • Виносний компресор: Немає
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код SG18/700BL
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
    Покупка частинами (від 1000грн)
Фарборозпилювач акумуляторний
Робоча напруга - 18 В;
Тип двигуна - безщітковий;
Максимальна продуктивність розпилення - 700 мл/хв;
Діаметр сопла - 1,5 мм і 2,5 мм;
Матеріал сопла - метал;
Основні переваги:
регулювання витрати фарби,
два сопла - 1,5 та 2,5мм,
адаптований до використання водорозчинних фарб,
безщітковий двигун
Габарити (Д x Ш x В)
280x112x250 мм
Макс. в'язкість фарби
Об`єм резервуару
Система розпилення
HVLP
Виносний компресор
Немає
Витрата фарби
0.7 л/хв
Технологія розпилення
пневматичне
Тип бачка під фарбу
нижній
Матеріал баку
Пластик
Діаметр сопла
1.5 мм,2.5 мм