Мийка в/т Vulkan OLD701-140 тиск 140bar прод. 8.5л/хв, індукційний двигун
Характеристики:
  • Габарити (Д x Ш x В): немає даних
  • Тип мийки: побутова
  • Витрата води, л / год: 510
  • Вага мийки, кг: 20
  • Мінімальний тиск, бар: 20
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код OLD701-140
Бренд Vulkan
Основними перевагами мийки Vulkan OLD701-140 є:
• індукційний електродвигун з термозахистом;
• система подачі миючого засобу;
• 8 метрів рукава в стандартній комплектації;
• алюмінієва торцева частина;
• телескопічна ручка;
• пістолет з б/д з`єднанням для швидкої заміни сопел.
Потужність:2500 Вт
Продуктивність:510 л/год
Тип двигуна:індукційний
Напруга мережі/частота:230 В/ 50 Гц