Код VL530100
Бренд Sigma
Доставка
Самовивіз
  • Сьогодні
    10 шт
Біла Церква
  • вул. Привокзальна, 32А Вокзал
    10 шт
Доставка «Нова пошта»
Вартість відправки замовлення оплачується покупцем за тарифами перевізника.
Кур'єр Нова Пошта
Доставка «Укрпошта»
Оплата
    Покупка частинами (від 1000грн)
Валик малярський TITAN COLOR велюровий 30*100мм VL530100 призначений для нанесення емульсій та фарб. Зроблений переважно з технічного велюру - товстої тканини, трохи бархатистої на дотик, що дозволяє використовувати його з будь-якими видами ЛКМ, у тому числі агресивними.
_Минимальная партия заказа, шт
1
Посадковий діаметр
6 мм
Діаметр диска
Довжина+
100 мм
Висота
4 (Ворс)
Матеріал корпуса
Пластик
Гарантія
Згідно законів України
Поки немає коментарів
Написати відгук
Назва Бренд Ціна
Валик малярський велюровий 30*100мм Sigma (8311151) Валик малярський велюровий 30*100мм Sigma (8311151)