Машина віброусадочна для бетону MPT 1500 Вт/2 к.с. 2850 об/хв 50 мм MEV15003
Характеристики:
  • Кейс у комплекті: Немає
  • Швидкість обертання: 2 850
  • Довжина мережевого шнура: 1,8 м
  • Потужність: 1500 Вт
  • Напруга живлення: від мережі (220 В)