Бензинова віброплита Lumag RP700PRO (10,7кН)
Характеристики:
  • Эффект глубины: 20 см
  • Длина плиты: 500 мм
  • Ширина плиты: 350 мм
  • Макс. подача: 20 м / мин.
  • Продуктивність, м2/год: 450 м² / час
Немає в наявності
Код RP 700 PRO
Бренд Lumag
Особливості віброплити Lumag RP700PRO:
  • Надійний всесвітньо відомий двигун Loncin який встановлений на віброплиту.
  • Має операційну вагу 70 кілограм.
  • Оснащена захисною рамою, складною ручкою, яка також приглушає  вібрації.
  • В комплекті є транспортувальні шасі та гумовий килимок.
Эффект глубины
Длина плиты
500 мм
Ширина плиты
350 мм
Макс. подача
Продуктивність, м2/год
Макс. допустимый наклон двигателя
Центробіжна сила
10,5 кН
Частота
93 Гц
Рівень звукового тиску, дБ (A)
108 дБ (A)
Рівень вібрації
Габарити паковання
800 х 450 х 700 мм