Відрізна машина 220В 2,6кВт CM2600/220 400*32мм, 2880об/хв, Сталева зварна основа
Характеристики:
  • Товщина різу труб, мм: немає даних
  • Товщина різу профілю, мм: немає данних
  • Товщина різу арматури, мм: немає даних
  • Вага обладнання, кг: 38
  • Максимальний кут повороту лещат: 45
Немає в наявності
Код 84005
Бренд Vulkan
Призначення: часто використовується на виробництві та під час будівельних робіт.
Переваги відрізної машини Vulkan CM2600/220
Оброблювана заготовка надійно затискається за допомогою вбудованих верстатних лещат
Клиноременева передача довговічна, проста в обслуговуванні, виконує роль запобіжної муфти
Оснащена асинхронним двигуном з мідною обмоткою
Ремінний привід захищений металевим щитком
Металевий кожух на ріжучому диску захищає користувача під час роботи
Зварна станина підвищеної якості дозволяє працювати з важкими заготовками
Ріжучий диск опускається і піднімається за допомогою довгої рукоятки, що забезпечує безпечну роботу
Напруга 220 В, 50Гц
Потужність двигуна 2600 Вт
Розмір круга 400*32мм
Кут обертання упорної пластини лещат 0° до 45°
Максимальні розміри заготовки
- труба 135 мм
- пруток 50 мм
- кутник 100 х 10 мм
Розміри основи 530 х 325 мм
Вага нетто 45 кг
Вага брутто 52 кг
Товщина різу труб, мм
немає даних
Товщина різу профілю, мм
немає данних
Товщина різу арматури, мм
немає даних
Вага обладнання, кг
38
Максимальний кут повороту лещат
Робоча напруга, В
220
Посадковий діаметр
32 мм