Світлодіодний світильник врізний CAPELLA-48 48W 6400К
Характеристики:
  • Кут: 120°
  • Ресурс роботи: 20.000 Hrs
  • Корпус: Метал
  • Світ. Потік Lm: 3125 lm
  • Ступінь захисту, IP: IP20
Ціну уточнюйте
Десь 2-4 дні
На складі 1
Код 056-012-0048-020
Бренд Horoz Electric
Обираєте світильник для свого дому чи освітлення комерційного приміщення?! Представляємо вам відео-огляд світлодіодного світильника CAPELLA-48 бренду HOROZ ELECTRIC, який гарантовано стане актуальним доповненням для будь-якого дизайну. Також може стати прекрасним рішенням щодо освітлення торгівельних залів, офісів, аптек, шкіл та салонів краси, а унікальний дизайн підкреслить сучасність вашого приміщення. Зручність та практичність використання,  збережуть ваш час та кошти на обслуговуванні та догляду системи освітлення в приміщенню. Переваги даного світильника: 1. Ізольований драйвер, завдяки якому робота світильника не впливає на роботу радіо- та відеоапаратури, немає мерехтіння; 2. Розміщення діодів на алюмінієвій планці, що перешкоджає перегріванню; 3. Міцний корпус, антистатична зовнішня поверхня, що не збирає пил та легко очищується від забруднень; 4. Товщина основи рамки - 4 мм., високий рівень жорсткості і міцності легкої по вазі конструкції; 5. Розбірний корпус. Простота встановлення, економимо ваш час!
Кут
120°
Ресурс роботи
20.000 Hrs 25.000 Hrs
Корпус
Метал
Світ. Потік Lm
3125 lm 4400 lm
Ступінь захисту, IP
IP20
Колірна температура світла
3125K 6400K
Розміри
595мм x 595мм x 13мм