Сонячна панель для відеоспостереження з акумулятором GreenVision GV-001-80W-30Ah
Характеристики:
  • Струм короткого замикання: 5.17
  • Ступінь захисту, IP: IP66
  • Довжина+: 780
  • Висота: 30
  • Ширина: 670
Немає в наявності
Код ---
Бренд GreenVision
    Покупка частинами (від 1000грн)
Сонячна батарея потужністю 80W генерує постійний струм (12V). Блок живлення камери DC12V розташований безпосередньо на кронштейні.
Які типи камер можна підключати до сонячної панелі 12V?
  • Вуличні, купольні або антивандальні IP-камери;
  • Бездротові IP Wi-Fi камери;
  • Камери відеоспостереження із SIM карткою 4G.
Як працює система автономного відеоспостереження на сонячних батареях?
  1. Камера відеоспостереження отримує живлення від сонячної панелі у світлий час доби.
  2. Вночі та в похмуру погоду камера забезпечується електроенергією від акумулятора 30Ah. За умови споживання обладнанням струму не більше 2А, ємності акумулятора вистачає на 3 - 4 доби.
Де можна встановлювати автономне відеоспостереження на сонячних батареях?
Раціонально встановлювати камери відеоспостереження на сонячних панелях у місцях, де спостерігаються часті та тривалі відключення електроенергії або неможливо прокласти кабель живлення до мережі 220V.
Бездротову вуличну камеру відеоспостереження із сонячною панеллю може бути встановлено:
  • на будівельних майданчиках;
  • у гаражі або на парковці;
  • для контролю безпеки мобільної кав'ярні або пересувного торгового майданчика;
  • у зонах відпочинку (пляжі, ігрові майданчики, відкриті спортивні комплекси та інше);
  • у парках, природоохоронних комплексах, заповідниках та інших об'єктах.
7 причин купити сонячну панель для камери відеоспостереження GreenVision
  1. Монокристалічна сонячна панель потужністю 80Вт забезпечує високу генерацію для стабільного електроживлення камери та заряджання акумулятора у світлий час доби.