Код SYP-I-2000 Long Forks
Бренд Vulkan
Ця модель гідравлічної рокли забезпечена високоякісними поліуретановими колесами і мають гумове покриття. Покриття коліс сприяє роботі візка на різній поверхні: плитці, полірованому бетоні і так далі. Діаметр наявних подвійних задніх коліс дорівнює 180 мм. Товщина цих коліс складає 50 мм. Встановлені на гідровізку передні колеса мають діаметр 80 мм. Їх товщина дорівнює 60 мм. Ці колеса знаходяться на кожній із вил пристрою. Подовженні вила дозволяють без проблем переміщати більше габаритні грузи.
Поліуретанові колеса з гумовим покриттям
Довжина вил - 1800мм,ширина - 550мм
Колеса - 180х50мм - передні,
80х60мм (подвійні) - задні
Мінімальна висота підйому - 85мм
Максимальна висота підйому - 200мм