Електроплиткоріз TSW230N-920 220В/1200Вт довжина різу 920мм, круг 230*25,4мм
Характеристики:
  • Макс. кут нахилу: 45
  • Потужність двигуна (к.с): 1.5 к.с
  • Посадковий отвір: 25.4 мм
  • Глибина різу: 45 мм
  • Охолодження: Є
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код GTMTSW230N-920
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
    Покупка частинами (від 1000грн)
Переваги верстата-плиткоріза TSW230N-920 ТМ GTM:
- захисний кожух забезпечує захист від іскор в процесі роботи;
- система подачі води забезпечує чистий зріз, довговічність диску, а також роботу без пилу;
- компактно складається, завдяки чому зручний в транспортуванні та зберіганні;
- надійний асинхронний двигун з захистом від перегріву забезпечує інструменту довгий термін служби;
- надійна конструкція забезпечує безпечну і якісну роботу.
Технічні характеристики:
Модель TSW230N-920
Напруга живлення 220В/50Гц
Двигун 1200Вт
Розмір довжини розрізу 920 мм
Поріз під кутом 45°: 42 мм
Поріз під кутом 90°: 45 мм
Розмір упаковки 1360х520х575мм
Вага 51 кг
Макс. кут нахилу
Потужність двигуна (к.с)
1.5 к.с
Посадковий отвір
25.4 мм
Глибина різу
45 мм