Світлодіодний світильник трековий лінійний CENOVA-20 20W білий
Характеристики:
  • Кут: 120°
  • Ресурс роботи: 40.000 Hrs
  • Корпус: Алюміній
  • Світ. Потік Lm: 2050 lm
  • Ступінь захисту, IP: IP20
Ціну уточнюйте
Десь 2-4 дні
На складі 1
Код 018-033-0020-010
Бренд Horoz Electric
Кут
120°
Ресурс роботи
40.000 Hrs
Корпус
Алюміній
Світ. Потік Lm
2050 lm
Ступінь захисту, IP
IP20
Колірна температура світла
4200K
Розміри
351мм х 34мм х 57мм