Апарат лазерного зварювання Jasic LS-15000M
Характеристики:
  • Гарантія: 12
Немає в наявності
Код LAZ.150M
Бренд Jasic
    Покупка частинами (від 1000грн)
Jasic LS-15000M 1500 W BWT – це обладнання з оптоволоконним лазерним випромінювачем, з яким виконують: лазерне зварювання лазерне різання лазерне очищення Перед використанням спеціального режиму «Очищення» необхідно перезавантажити обладнання і підготувати пістолет: зняти ствол та фіксатор з каналом подавання дроту. Діапазон ширини лазерного очищення залежить від конфігурації пістолета та встановленої фокусуючої лінзи. Наприклад, з лінзою F150 можна отримати ширину зони очищення до 20 см, з лінзою F400 – до 50 см. Але ширина не залежить від потужності самого лазерного апарата, тому, наприклад, для Jasic LS-20000M параметри залишаться ті ж самі. Для виконання лазерного різання необхідно встановити сопло для ручного різання та налаштувати відповідні параметри лазерного променя. Конструкція комплексу лазерного зварювання: лазерний генератор, система охолодження з блоком керування, механізм подавання холодного дроту та лазерний пальник, а завдяки коліщатам апарат можна переміщати у разі необхідності. Ручний зварювальний пальник з оптоволокном 10м дозволяє працювати на достатньому віддаленні від джерела. Конструкція пальника дозволяє виконувати шви складної конфігурації на будь-якій частині заготовки і без обмежень щодо кута зварювання. Чотирироликовій механізм подавання дроту, швидкість подавання – 15-600 см/хв. Підходять катушки типу D200 або D300 з вагою дроту до 20 кг. Обов'язкове застосування захисного газу під час зварювання. Переваги: гладкий і щільний зварний шов малої висоти невелика зона термічного впливу майже відсутня зміна кольору металу і деформація заготовки Характеристики швів, отриманих лазерним зварюванням, дозволяють знизити витрати на вторинну обробку готових виробів і пришвидшити робочий процес. Орієнтовні товщини зварювання: Матеріал заготовок Jasic LS-15000M (1.5 кВт) Jasic LS-20000M (2 кВт) Низьковуглецеві сталі 4.5 мм 6.0 мм Нержавіючі сталі 3.5 мм 4.5 мм Алюміній (сплави) 2.0 мм 2.5-3.0 мм Мідь (сплави) 1.0 мм 1.5-2.0 мм Характеристики: Тип лазера волоконний Виконання для внутрішніх робіт Напруга живлення 220В ± 15% (1 фаза) Вихідна фокусна відстань лазера 150 мм Довжина хвилі лазера 1080 ± 10 нм Требования к сварочному зазору 0.5 мм Захисний газ аргон / азот / суміш Тиск захисного газу ˃3 бар (атм.) Споживана потужність 7.2 кВт Діапазон робочих температур от -10 до +40°С Габаритні розміри (Д х Ш х В) 980 х 420 х 710 мм Комплектація: джерело Jasic LS-15000M 1500 W BWT – 1 шт. блок подачі холодного дроту – 1 шт. затискач маси із кабелем – 1 шт. кабель керування - 1 шт. мережевий кабель пристрою подачі – 1 шт. захисні окуляри – 1 шт. ролики подавання дроту – 4 шт. канал подавання дроту – 2 шт. набір витратних матеріалів – 1 шт. інструкція з експлуатації – 1 шт. гарантійний талон – 1 шт. BWT у найменуванні апарата вказує на назву провідного виробника напівпровідникових, волоконних та ультра-швидкісних лазерів. Один з таких лазерів, виробництва BWT, є основою лазерного обладнання Jasic LS-15000M 1500 W BWT. Компанія розпочала діяльність в 2003 року та на теперішний час налічує п’ять виробничих та науково-дослідницьких центрів в КНР. 2020 року в Німеччині була заснована дочірня компанія. Тепер європейські стандарти якості разом з багаторічними дослідницькими розробками об’єднались на шляху технологічних інновацій та нового слова у світі лазерів.