Коса акум. BC36/340BL, 36В, 34см, ніж + косильна головка, КАРКАС (без АКБ і ЗП)
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код BC36/340BL
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
    Покупка частинами (від 1000грн)
Напруга живлення - 36 В (2 акумулятори по 18 В)
Ширина скошування - до 340 мм
Діаметр жилки для скошування - 1,6 мм