Гiбрiдний ДБЖ MUST PV18-1512VPM, 1500W, 12V, ток заряда 10/20А, 160-275V, MPPT (60А, 15-145 Vdc)
Немає в наявності
Код 37155
Бренд Must
Багатофункціональний гібридний інвертор із зарядним пристроєм RG-MH 6.2KW  ECO 48V  MPPT-120A
Характеристики:
- Виробник: Must
- Модель: PV18-1512VPM II
- Країна походження: Китай
- Тип ДБЖ: автономний
- Кількість фаз: 1
- Робота в паралелі: ні
- Тип зарядного пристрою: від СП МРРТ
- Кількість МРРТ: 1
- ККД: 98%
- Інтерфейс: RS232/USB
- Робота з генератором: так
- Вхідні характеристики змінного струму:
- Форма вхідного сигналу: синусоїда
- Номінальна напруга: 230 В
- Номінальна потужність: 1500 Вт
Вихідні характеристики:
- Пікова потужність (протягом 5 с): 3000 Вт
- Вихідний струм: 6.5 А
- Вихідна напруга: 230 В
- Форма вихідного сигналу: синусоїда
Характеристики зарядно-розрядного пристрою:
- Номінальна напруга: 12 В
- Максимальний струм заряду (мережа + сонце): 60 А
- Максимальний струм заряду від мережі: 20 А
- Максимальний струм розряду АКБ: 125 А
- Тип підтримуваних акумуляторів: GEL/AGM/LEAD/LiFePO4/Li-ion
- Тип охолодження: активне
- Вхідні характеристики МРРТ (PWM):
- Номінальна потужність: 720 Вт
- Максимальна напруга холостого ходу: 145 В
- Вхідний струм: 18 А
- Маса: 5.5 кг
Характеристики робочого середовища:
- Робоча температура: 0 - +50°C