Гідравлічні гільйотинні ножиці MAST Metalltechnik QC11K-8X3200
Характеристики:
  • Количество прижимов листа: 15 шт
  • Ширина реза : 3200 мм
  • Мотор заднего упора: 0,75 кВт
  • Количество ходов резки: 14-30 в мин.
  • Объем смазочного материала: 160 л
Ціну уточнюйте
Десь 2-4 дні
На складі 1
Код QC11K-8X3200
Бренд Bosch Rexroth
КОНТРОЛЕР E30
  • Автоматичне налаштування зазору між лезами ножів, кута різу та довжини робочого ходу в
  • залежності від типу та товщини матеріалу.
  • Програмування 5-ти типів матеріалу.
  • Дозвіл відходу-підходу заднього упору у процесі різання.
  • Контроль величини робочого ходу.
  • Автоматичне підстроювання положення заднього упору, залежно від зазору між лезами
  • ножів.
  • Повторне та послідовне виконання програм
Стандартна комплектація:
  • Потужний і швидкісний задній упор, що автоматично складається, що рухається на
  • шарикогвинтовій парі з довжиною ходу 600 мм.
  • Потужні притискні циліндри, що запобігають ковзанню листа, що обробляється.
  • Кулькові опори на столі, що сприяють легкому переміщенню листів, що обробляються.
  • Контролер E30.
  • Цілісні верхній і нижній ножі високої якості: нижній ніж - з 4-ма ріжучими кромками,
  • верхній ніж - з 2-ма ріжучими кромками.
  • Гідравлічна система налаштування зазору між лезами ножів.
  • Передній супорт з упорами.
  • Педаль, розрахована на одиночну та безперервну роботу.
  • Підсвічування лінії різання.
  • Електрика: Німеччина Schneider Electric
  • Головний двигун: Siemens Motor – Німеччина
  • Масляний насос: Sunny - США
  • Задній упор: Шарико-гвинтова передача
  • Підсвічування лінії різання.
  • Передній та задній захист
Количество прижимов листа
15 шт
Ширина реза
3200 мм
Мотор заднего упора
0,75 кВт
Количество ходов резки
Объем смазочного материала
160 л
Производительность реза
нержавейка (70кг/мм2) - 6мм, метал (42кг/мм2) - 8 мм
Ход заднего упора
600 мм
Висота столу
790 мм