Сонячний фотоелектричний інвертор OFF-GRID PWM3KW50A PWM 3 KW + WiFi
Немає в наявності
Код PWM3KW50A
Бренд AGM
    Покупка частинами (від 1000грн)
Технічні дані
Режим мережі
  • Форма вхідної напруги – синусоїда (від мережі або генератора)
  • Номінальна вхідна напруга –  230V AC
  • Низька напруга відключення –  170 В змінного струму (ДБЖ), 100 В змінного струму (типові електричні пристрої)
  • Максимальна вхідна змінна напруга –  300 В змінного струму
  • Зменшення вихідної потужності –  коли вхідна напруга падає нижче 170 В змінного струму, вихідна потужність обмежується
Інверторний режим
  • Номінальна вихідна потужність –  3kVA / 3kW -3000W
  • Форма вхідної напруги –  чиста синусоїда
  • Номінальна вихідна напруга –  230В±5%
  • Вихідна частота –  50 Гц
  • Піковий ККД –  90%
  • Миттєва пікова потужність –  2x номінальна потужність протягом 5 с – 6000 Вт
  • Номінальна вхідна напруга –  24 VDC
  • Напруга постійного струму при холодному запуску –  23 В постійного струму
  • Власне споживання –  <20 Вт
  • Власне споживання в режимі «економії» -  ок
Режим зарядки (зарядний пристрій)
  • Струм зарядки (UPS) –  10A/20 A  –  регулюється
  • Напруга зарядки 'BULK' -  29.2V DC (залиті акумулятори); 28,2 В постійного струму (герметичний, AGM, GEL)
  • Напруга зарядки в режимі очікування     27 В постійного струму
Режим сонячної зарядки PWM
  • Напруга відкриття струни Voc –  80 В постійного струму макс
  • Діапазон напруг – Початкова напруга інвертора –  30~32 В постійного струму
  • Власні втрати (на випередження) –  2W
  • Ступінь захисту:  IP21
  • Діапазон робочих температур:  0-55°C
  • Клас захисту:  I клас
  • Гарантія:  2 роки
  • Вага –  12 кг
  • Інтервали передачі даних 5 хвилин
Функції та переваги
  • Багатофункціональність: працює як інвертор змінного струму та зарядний пристрій постійного струму, об'єднує функції мережевого зарядного пристрою 230 В та сонячного контролера заряду
  • Підтримка батарей: необхідний акумулятор для роботи; мінімальна напруга для запуску – 20 В (від акумулятора) та 30 В (від панелей)
  • WiFi: вбудований модуль WiFi для дистанційного моніторингу через додаток для смартфона
  • Додаток: мобільний додаток дозволяє вимірювати заощадження та контролювати роботу системи
Використання
Підключення та встановлення
  • Методи підключення фотомодулів: паралельне або послідовне з'єднання фотоелектричних панелей
  • Рекомендації виробника: враховуйте інструкції зі складання для оптимального використання системи