Апарат лазерного зварювання Jasic LS-30000M
Характеристики:
  • Гарантія: 12
Немає в наявності
Код LAZ.300M
Бренд Jasic
    Покупка частинами (від 1000грн)
Jasic LS-30000M 3000 W BWT – це обладнання з оптоволоконним лазерним випромінювачем, з яким виконують: лазерне зварювання лазерне різання лазерне очищення Перед використанням спеціального режиму «Очищення» необхідно перезавантажити обладнання і підготувати пістолет: зняти ствол та фіксатор з каналом подавання дроту. Діапазон ширини лазерного очищення залежить від конфігурації пістолета та встановленої фокусуючої лінзи.
Відповідно у зону зварювання подається дріт у подвійній кількості.
Характеристики:
Тип лазера волоконний Виконання для внутрішніх робіт
Напруга живлення 220В ± 15% (1 фаза)
Вихідна фокусна відстань лазера 150 мм
Вимоги до зварювального зазору 0.5 мм
Захисний газ аргон / азот / суміш Тиск захисного газу ˃3 бар (атм.)
Споживана потужність 7.2 кВт
Габаритні розміри (Д х Ш х В) 980 х 420 х 710 мм
Комплектація:
джерело Jasic LS-30000M 3000 W BWT – 1 шт.
ролики подавання дроту – 4 шт.
канал подавання дроту – 2 шт.
гарантійний талон – 1 шт. BWT у найменуванні апарата вказує на назву провідного виробника напівпровідникових, волоконних та ультра-швидкісних лазерів. Один з таких лазерів, виробництва BWT, є основою лазерного обладнання Jasic LS-30000M 3000 W BWT.